Ana sayfa » Ev Tipi Lazer Cihazları ve Fiyatları (En İyi Markalar)|Evde Lazer Yapanlar, Kullanımı, Yorumlar
Lazer Epilasyon

Ev Tipi Lazer Cihazları ve Fiyatları (En İyi Markalar)|Evde Lazer Yapanlar, Kullanımı, Yorumlar

Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları, en iyi evde lazer epilasyon aleti

İçerik

Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları… Evet bayanlar baylar! Zamanımızın ve paramızın bu kadar kıymetli olduğu bir dönemde ev konforunda epilasyon yaptırmak isteyenlerden misiniz?

Ev tipi lazerli epilasyon cihazları işe yarıyor mu? En iyi, en etkili evde lazer epilasyon cihazı hangisi? Evde lazer epilasyon kullananlar ne söylüyor? Fiyatlar, öneriler, uyarılar…

Hazırsanız, en iyi, en etkili ev tipi lazer epilasyon aleti yazımıza başlayalım.

Evde lazer epilasyon yapmadan önce yapılması gerekenler nelerdir?

En iyi ev tipi lazer epilasyon cihazı hangisi? Hepimizin aklında dolaşan önemli bir soru bu ama daha önemli bir konu var: Ev tipi lazer nasıl kullanılır, evde lazer nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Lazerli epilasyon önemli bir işlemdir, süreci de doğru yönlendirmemiz gerekir. Peki, evde lazer aleti kullanımı nasıl olmalıdır? Bunu birkaç başlık altında toplayabiliriz.

Epilasyon en az iki hafta öncesine kadar ağda ya da tüy dökücü kremler kullanmıyoruz.

Epilasyondan önce kıllarımızı kısaltıyoruz. (Örneğin jiletle)

Uygulama yapacağımız bölgeyi mümkünse yıkıyoruz. (Bölgenin temiz olması gerekiyor)

Epilasyon yapacağımız bölgede herhangi bir akıntı, sızıntı, uçuk, sivilce, egzama probleminin olmaması önemli.

Evet, evde lazer epilasyon yaparken dikkat edilmesi gerekenler genel olarak böyle. Özen göstermezsek, evde lazer epilasyon cihazları işe yarıyor mu sorumuzun yanıtı ne yazık ki olumsuz olacaktır.

Bu arada, yukarıda jilet demişken, Lazer Uygulamasından Önce Jilet yazımıza göz atmanızın faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Evet, ev tipi lazer cihazları ve fiyatları ana konumuza bir başlık daha yaklaşmış olduk. 🙂

Evde lazer epilasyon nasıl kullanılır?

Evde lazer aleti nasıl kullanılır konusuna yukarıda değinmiş olduk aslında; fakat özellikle belirtmek istediğim birkaç şey daha var:

Evde lazer uygulaması, yani epilasyon öncesi yapılması gerekenlere dikkat etmişsek, zaten uygulama için en önemli işlemi gerçekleştirdik demektir.

Yanı sıra, cihazımızın özelliklerini iyi bilmeliyiz. Cilt sensörü önemli; cilt tipimize uygun sensörü ayarlamalıyız.

Hassas bölgeler için hassas başlıkları kullanmalıyız.

Ev tipi lazer aleti temizliği olmazsa olmazdır; işlem sonrasında bezimizle iyice temizlemeliyiz.

Ev tipi lazer cihazları genellikle kablolu oluyor; ama eğer şarjlı bir alet kullanıyorsak, şarj konusuna da itina göstermeliyiz.

Eğer bunları yapmışsak, evde lazer aleti kullananlar bileceklerdir, kıllarla savaşımızda kazanmaya yakınız demektir! 🙂

Evde lazer kaç günde bir yapılır? Bu konuda da tutarsız bilgilerle karşılaşıyorum. Uygulamanın ilk dönemlerinde iki haftada bir yapmanız gerekiyor. Bir süre sonra bu kadar sık yapmak zorunda kalmayacaksınız; yani, ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman.

Evde lazer epilasyon işe yarıyor mu, evde lazer epilasyon kalıcı, kesin çözüm mü gibi sorularınızın cevabını doğru kullanım şartıyla bulabileceksiniz.

Bu başlığı da tamamladığımıza göre, ev tipi lazer cihazları ve fiyatları konusuna gelebiliriz.

Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları

En iyi ev tipi lazer epilasyon cihazları sizce hangileri? Bu konuyu çok araştırmış ve bilgilerimi de sitemde paylaşmış biri olarak diyebilirim ki çok kullanışlı ev için lazer epilasyon aleti (cihazı) markaları var. Bunlara birazdan tek tek yer vereceğim. Öyleyse ne duruyorum, değil mi! 🙂 İşte evde kullanabileceğimiz lazer cihazı listesi…

Braun ev tipi lazer epilasyon aleti

Ev tipi lazer epilasyon aleti en iyisi olsun diyenler, Braun’u rahatlıkla tercih edebilirler. Zaten reklamlarda da görüyoruz. Pek çok bayanın çeyiz dizer gibi kişisel bakım ürünlerini Braun’dan dizdiğini biliyorum! 🙂 Özellikle de saç bakımına dair ürünlerde…

Braun ev tipi lazer cihazı kullananlar memnun. Neden mi? Şöyle bir özelliklerine bakarsak anlarsınız diye düşünüyorum.

 Otomatik cilt sensörü

 Tek başlık

 Kablolu kullanım

Ayrıntılı bilgi için Braun Ev Tipi Lazer yazıma davet ediyorum sizi. Orada çok daha ayrıntılı bilgi ve yorumları bulabileceksiniz. Burada da birkaç Braun evde lazer epilasyon aleti yorumlarına yer vermek istiyorum.


2 kullanımda pek bir sonuç alamadım ama kullanımı çok pratik. Tek başlık olması iyi bir şey.  Braun evde lazer epilasyon cihazları çok tutuluyor, tanıdığım herkesin tercihi.


Braun evde lazer epilasyon aleti fiyatları uygun. Tasarımı da gayet şık. Benim için yeterli.


Beyaz tenli bir bayan olarak biraz tereddütlü yaklaşmıştım fakat evde lazer epilasyon Braun aleti oldukça iyi.


Braun evde lazer epilasyon fiyatları 1000-2500 TL arası seyrediyor. Bunu da belirtmiş olalım. Ürünleri internet üzerinden temin etmenizi öneririm. Hepsiburada, N11, oldukça güvenilir satış noktaları.

Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları listemizde ilk tanıtımımızı yaptığımıza göre… Evet, geçelim! 🙂

Philips ev tipi lazer epilasyon cihazı

Ev tipi en iyi lazer… Mm! Philips iddialı bir aday. En iyi evde lazer epilasyon aleti hangisi dense, Philips yanıtına karşı çıkılamaz zannederim. Ev tipi lazer epilasyon Philips neden mi bu kadar seviliyor?

Öncelikle her bütçeye ve zevke uygun evde lazer epilasyon çeşitleri olduğunu söyleyelim.

Şarjlı ve kablolu seçenekler mevcut.

Hassas bölge başlığımız var.

Tüm bölgelere uygulama yapılabiliyor.

Kaydırarak kullanım özelliği sunulmuş.

Belki de tek sorun, bazı cihazların biraz ağır olması. Bu da uzun kullanımlarda yorucu olabiliyor. Bu açıdan bakılırsa, erkeklerde evde lazer epilasyon için uygun bir marka olduğunu söyleyebiliriz; ama küçük ve çok kullanışlı ev tipi lazer Philips cihazları olduğunu da belirtelim.

Ayrıntılı bilgi için lazer epilasyon aleti ev tipi Philips yazımı inceleyin lütfen.

Philips ev tipi lazer epilasyon kullananlar ne mi söylüyor? Hadi birkaç yoruma bakalım.


Evde lazer epilasyon cihazları Philips olursa korkmaya gerek yokmuş meğer. 4 kullanımdan sonra tüylerde gerçekten de azalmalar olmaya başladı. Çok mutluyum.


Philips ev tipi lazer kullananlar genellikle memnunlar diye okuyordum. Cilt tipim kumral ve sık seyahat eden biriyim. İmdadınıza yetişiyor. 6 ayda büyük yol kat ediyorsunuz. Philips epilasyon makina fiyatları da bence gayet uygun.


Evde lazer Philips vazgeçilmezim. Philips markası her alanda harikalar üretiyor.


Philips ev tipi lazer epilasyon fiyatı cihazına göre 300-3500 Lira arası değişiyor. Braun için söylediklerimi Philips için de söyleyeceğim: Siparişlerinizi güvenilir internet sitelerinden vermenizi öneriyorum çünkü daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz.

Remington evde lazer epilasyon aleti

Hangi ev tipi lazer? En iyi evde lazer epilasyon makinesi hangisi? Evde lazer epilasyon cihazı markaları listemizde sırada Remington var.

evde lazer epilasyon aleti kullananlar Remington tercihinde de çokça bulunuyorlar? Evde ıpl lazer epilasyon neden Remington olsun?

Çünkü otomatik cilt sensörü var.

Çünkü kablosuz kullanım var.

Çünkü atım sayısı çok iyi.

Çünkü cihazın tasarımı iyiden de iyi. 🙂

Çünkü’leri uzatabiliriz; ama bence bunu diğer makalemize bırakalım: Remington Lazer yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Remington ev tipi lazer yorum isteyenler için birkaç tanesine yer verelim.


Lazer merkezlerinde dünyaları harcadım. Evde lazer epilasyon aleti Remington hepsine bedel, inanın bana. İki haftada bir uygulayarak 6 ayda müthiş sonuçlar alabilirsiniz.


Evde lazer Remington cihazı ile çok keyifli, konforlu, acısız ve verimli. Düzenli kullanımda zamanla kıllarda azalma gözlemleyeceksiniz. Bu keyfi mutlaka yaşayın. En ucuz epilasyon aleti de Remington gibi görünüyor ama fiyatlara pek aldanmayın.


Yüz için evde lazer Remington derim; en sıkıntılı bölgedir, biliyorsunuz. Yeni çıkan evde lazer epilasyon aleti arayanlar da bu markayı takip etsinler. Renklerine de aşığım.


Remington ev tipi lazer epilasyon cihazları fiyatları 1000-1500 TL arası.

Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları konumuzu dilerseniz şimdilik noktalayalım.

Evde lazer epilasyon cihazı – makinesi fiyatları

Ev tipi lazer epilasyon cihazı fiyatları konusuna zaten değindik; ama bu başlık altında da belirtmek istiyorum.

Ev tipi lazer epilasyon makinesi fiyatları markasına ve özelliklerine göre değişecektir. 1000 Lira, 2000 Lira, 3000 Lira gibi fiyatlar çıkıyor karşımıza.

Evde yapılan lazer epilasyon aletleri fiyatları hakkında hiçbir fikri olmayanlara ortalama bir cihaz için yine ortalama bir rakam vermem gerekirse, 1500-2000 TL diyebilirim.

Diğer yandan, en ucuz evde lazer epilasyon aleti arayanlar olduğunu da biliyorum. Onlara da 700-1000 TL’ye epilasyon cihazları bulabileceklerini söylemek isterim. Tabii fiyatlar düştüğü nispette cihazımızın kalitesi de düşecektir; bunu unutmamak lazım.

Fiyatlar konusunu da bitirdiğimize göre, ev tipi lazer epilasyon aleti kullananlar ne söylüyor, lazer epilasyon makinesi evde kullanım yorumları neler, birlikte inceleyelim.

Ev tipi lazer epilasyon cihazları kullananlar ne diyor?

Evde lazer epilasyon hakkında yorumlar bize ne diyor, evde lazer epilasyon hangisi iyi, kullananlar ne söylüyor, sizler için derledim ve kendi ifadelerimle düzenledim. Beğeneceğinizi umuyorum. Şimdiden keyifli okumalar diliyorum.


Lazer epilasyon evde yapılır mı canım diyenlere inat, kuruluyorum televizyonumun başına, kıllardan kurtuluyorum. Randevuyla uğraşmıyorum, para harcamıyorum. Can acısı da yok. Çok keyifli.


Ev tipi lazer epilasyon cihazları ve fiyatları benim çok araştırdığım bir şey. Bence en iyisi Philips. Ödediğiniz paranın hakkını veriyor.  Vallahi lazer makinası ev tipi deyince aklıma Philips’ten başka bir şey gelmiyor. Yalnız, alet büyük biraz. Kolunuz yoruluyor. Sc 1981 modeli var. Çok sevimli bir şey.  Sc 1981 ev tipi lazer epilasyon cihazı kullananlar tanıyorum da, sanırım bir tane de ondan alacağım. Biz kadınlar için elzem.


Bıktım şu kıllardan yaaa! Ev tipi lazer epilasyon cihazları işe yarıyor mu gerçekten? Yeter, ben de alacağım artık. Evde lazer epilasyon yapan, kullanan var mı? Fikirleriniz benim için çok önemli. Evde lazer epilasyon uygulaması sağlıklı mı, tehlikeli mi?


Evde lazer ne kadar etkili, çok merak ediyorum. Evde lazer makinesi kullananlar söyleyebilirler mi lütfen? Yan etkileri ya da evde lazer epilasyon zararları vs. var mı? Duyduğum kadarıyla yalnızca hamilelere önerilmiyor. Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları konusunda yorumlarınızı hepimiz bekliyoruz.


Asıl evde lazer kullanımı önemli. Kurallara riayet etmeyecekseniz, hiç boşuna uğraşmayın; işe yaramaz çünkü. lazer epilasyon cihazları ev tipi yorumları dikkatle incelenirse şöyle şeyler görülecektir: “Kıllar dökülmüyor.” “Aylarca kullandım da fayda görmedim.” filan. Fayda göremezsiniz çünkü lazer epilasyon aleti evde kullanım hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Ağdayla filan almayacaksınız kılları. Uzun da bırakmayacaksınız. Cilt tipine göre kullanım da önemli. Hassas başlığı takmadan genitale filan uygulayanlar bile var ya, ne diyeyim! Böyle yapacaksanız boşuna araştırmayın ev tipi lazer cihazları ve fiyatları filan diye.


Evde lazer yapanlar, yaptıranlar… Faydasını görüyor musunuz? Merkezlere para saçıyoruz ya. Ev tipi lazer epilasyon yorumları benim için çok önemli. Teşvik ederseniz ben de Braun ya da Philips almayı düşünüyorum. Silk’n flash go ev tipi lazer epilasyon en ucuz arayanlar için bir diğer seçenek; biraz kararsızım. 🙁


Her merkeze ya da hastaneye güvenemiyorsunuz. Özellikle de bazı bölgeler için. Genital bölgeye evde lazer epilasyon yapmak gibisi yok. Özeliniz size ve cihazınıza emanet. Var mı ötesi! Evde uygulanan lazer epilasyon aleti ile yüz bölgesine bile işlem yapabiliyorsunuz. Doğru kullanırsanız fayda görürsünüz. Yanık riski falan da olmuyor en azından. En korktuğumuz şey. Ha, unutmadan söyleyeyim: Philips kullanıyorum. 900 TL’ye aldım. Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları araştıranlar için belirtmek istedim.


Ev tipi lazer makinesi fiyatları pahalı bulunuyor ama ben öyle düşünmüyorum. Merkezlerdeki ücretlerle karşılaştırılınca… Bence her bayanın ihtiyacı olan bir ürün. Ben Braun’umu çok seviyorum. Braun ev tipi lazer kullananlar bana katılacaklardır.


En iyi evde tipi lazer epilasyon markaları Remington ve Braun bence. İkisini de denedim. Erkekler için evde lazer epilasyon aleti olarak da Braun’u öneriyorum. Braun’un Silk Epil serisi de var; kocam da sakal bölgesinde onu kullanıyor. Lazer değil o.


Me Elos evde kullanım lazer epilasyon aleti var. Türkiye’de pek bilinmiyor ama en pahalı ve güzel ürün Me Elos. Bir yakınım Amerika’dan getirmişti benim için, sağ olsun. Ev için lazer makinesi arıyorsanız Elos Touch’u önerebilirim. Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları kıyasında diğerlerine göre biraz pahalı ama…


Evde lazer ürüleri çok çeşitli. Philips, Braun, Silk’n Glide en bilinenleri. Evde lazer kaç günde bir yapılmalı, onu da söyleyeyim. İlk önceleri iki haftada bir yapmanız öneriliyor. Yaklaşık 6 ay sonra da ihtiyaç duydukça yapıyorsunuz. Evde lazer kullananlar 1 seneden sonra kıllarından büyük ölçüde kurtuluyorlar. Ben daha 6 ayımı tamamladım. Şimdilik iyi gidiyor. Evde lazer yorumlar genel olarak beni teyit eder nitelikte.


Evde lazerin zararlari yok mu ya? Işık sorunu falan olmuyor mu? Profesyonellerin yapması lazım bence böyle şeyleri. Cildimizi falan yakarsak ne yaparız alimallah. 🙁 Evde lazer epilasyon kullanımı şakaya gelmez kızlar. Bir yakınım özel bölgesini tahriş etmişti. Diğer bölgelerde de fayda görmediğini söylüyordu. Pek bilemiyorum.


Doğru kullanımda hiçbir sorun yaşamazsınız. Evde lazer yüz için bile rahatlıkla uygulanıyor. Evde lazer epilasyon aleti şikayet falan görüyorum bazen, onlar sorunu kendilerinde aramalılar diye düşünüyorum. Ev tipi lazer kullanımı da önemli tabii. İstikrar ve sabır şart. Temizlik de öyle. Doğru karar vermek için evde lazer epilasyon cihazları yorumları iyi okunmalı.


Evde lazer aleti fiyatlari biraz daha uygun olsa ben de alacağım fakat bana biraz pahalı geliyor. Evde lazer yöntemi yorumlarınızı merak ediyorum arkadaşlar. Evde lazer yapan var mı? Önerebileceğiniz bir marka ya da satış noktası var mı acaba? Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları hakkında bilgilerimizi paylaşırsak herkes faydalanabilir bundan.


Evde yüze lazer, genital bölge için evde lazer… Hassas bölgeler hassasiyet ister. Hassas bölge başlığı kullanın mutlaka. Ay hassas kelimesini ne kadar çok kullandım ya! 🙂 Şey diyecektim. Evde lazer tedavisi bizler için çok pratik bir yöntem. Bu cihazları üretenler, evde lazer teknolojisi imkânını sağlayanlar sağ olsunlar.


Evde lazer epilasyon aletleri hangisi iyi sizce? Silk Glide ile Braun arasındayım. Ev tipi lazer epilasyon forum yazışmalarına bakıyorum, net bir kanıya varamadım. Bir de şunu sormak istiyorum: Evde lazer sonuclari tatmin edici mi? Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları açısından net bilgi edinince bir karar verebilirim sanırım.


Evde lazer epilasyonda en iyi cihaz hangisi diyenlere kendi cihazımı önerebilirim: Philips Lumea. Başka bir şeye ihtiyacınız yok. Ev tipi lazer epilasyon aleti kullanıcı yorumları inceleyin. Bir tane bile Philips ev tipi lazer epilasyon şikayet bulamazsınız. Philips ev tipi lazer fiyatı da pahalı sayılmaz.


Ev tipi lazer epilasyon kullanımı haftada ya da iki haftada bir şeklinde bir yıl falan düzenli olarak yapılmalı. Aksi takdirde sonuç olmak biraz zor. Ev tipi lazer kullanan, evde lazer deneyimi olan kişiler ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır. Evde lazer epilasyon aleti hangisi iyi derseniz de, açıkçası markalaşmış ürünlerin hepsi iyi.


Evde lazer epilasyon kaç günde bir yapılmalı? Ben 2 haftada bir yapıyorum, dökülme olmuyor. Uygulamadan önce tüyleri kısaltıyorum, cihazı doğru kullandığımı sanıyorum ama pek fayda göremedim. Evde lazer epilasyon aleti kullanan var mı? Anlamıyorum nerede yanlış yaptığımı. Evde lazer epilasyon aleti kullanımı konusunda söyleyebileceğiniz bir şey var mı? Evde lazer genital bölge için uygulama yapıyorum genellikle. Hassas bölge başlığında sorun olabilir mi?


Başkalarında evde lazer işe yarıyor mu bilmiyorum ama abartıldığı kadar değil bence. Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları meselesini o kadar araştırıp, en sonunda Remington ipl almıştım. 1 seneden fazladır kullandığım halde ciddi bir azalma olmadı kıllarda. Erkek olmamın bunda bir etkisi var mıdır acaba! Neden böyle olduğunu bilmiyorum. Göğüs ve sırt bölgesinde kullanıyorum. Erkeklerden evde lazer kullanan var mı? Önerebileceğiniz herhangi bir şey var mı?


Lazer epilasyon aleti ev tipi olsun diyenlere Philips diyorum. Başka markaya bakmayın bile. En iyi evde lazer makinesi Philips fakat cihazı çok yıpratanlar, yanlış kullananlar var. Mesela temizliğine dikkat etmezseniz kısa sürede alet yıpranacak ve işini yapamayacaktır.


Evde lazer epilasyon aleti tavsiye isteyenlere Braun diyorum. Tek başlıklı ve tüm cilt tiplerine uygun. Kullanımı çok kolay. Braun ev tipi lazer epilasyon fiyatları 1100 Lira falan. Braun ev tipi lazer epilasyon kullananlar arasında olmak bir ayrıcalık kesinlikle. Siz de ev tipi lazer cihazları ve fiyatları nedir diye araştırmayı bırakıp bir Braun almaya bakın.


Evde lazer epilasyon aletleri ve fiyatları araştırılırsa, en uygun markanın Philips olduğunu görürsünüz. Evde lazer tehlikeli mi, bilmiyorum; bazıları öyle söylüyor.


Sizin kullandığınız evde lazer epilasyon aleti ne kadar? 1300-1500 Lira falan biraz fazla değil mi? Çünkü yani kesin çözüm olmadığı söyleniyor da. Bilemiyorum. Evde lazer cihazları arasında önerebileceğiniz özel bir marka var mı? Bazı Çin malı ürünlerden bahsedenler var. Kullanılır mı onlar ya? 🙂


Ev tipi lazer nedir, ne demektir ya! Uzmanlarca yapılması gereken bir uygulamanın ev ortamında yapılması çok doğru değil diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla kalıcı çözüm de olmuyor. Ev lazer sistemi konusunun iyi düşünülmesi gerekiyor.


İnsanın kafasının karışmaması mümkün değil; evde lazer epilasyon aleti çeşitleri o kadar çok ki. Ben genellikle hassas bölgelerde kullanıyorum. Evde lazer epilasyon bikini bölgesi için gayet yeterli sonuçlar veriyor. E bikini ya da yüz gibi bölgelerde herkese güvenemiyorsunuz. Hal böyleyken, evde lazer epilasyon cihazları güvenli mi diye bir düşünürsek, en azından yanık ya da kıllarda artış riski olmadığını söyleyebiliriz.


Evde lazer epilasyon tavsiye isterseniz, kendi kullandığım marka olan Philips Lumea ipl Sc 2007’yi önerebilirim. Biraz büyük bir cihaz fakat etkisi de büyük oluyor, göreceksiniz. Yalnızca şu konu önemli: Evde lazer epilasyon nasıl uygulanır? Önerileri harfiyen uygulayın. Doğru ışık uygulamasıyla, hassas bölge başlığıyla, kaydırarak uygulama moduyla ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.


Ev tipi cihazlar abartıldığı kadar olsaydı, lazer merkezleri iflas ederdi arkadaşlar. Evde lazer epilasyon şikayetleri de var, hiç verim alamayanlar var. Yeni cikan evde lazer cihazları bazı cilt tipleri için belli bölgelerde temizlik sağlıyor. Yine de yüz bölgesi için hiç sonuç alınmadığını duyuyorum. En iyi evde lazer epilasyon cihazlari ve fiyatlari derken biraz da bu gözle bakmak gerekiyor. Çevrenizde evde lazer epilasyon yapanlar varsa onlarla da konuşabilir, kesin olarak evde lazer epilasyon sonuç veriyor mu, sorabilirsiniz.


Evde lazer epilasyon hakkinda bilgi isteyenler için kendi deneyimlerimi yazmak istiyorum. Philips evde lazer epilasyon cihazı kullananlar arasındayım. 4 kullanımda yüzde 80-90 temizlik gibi şeyler söyleniyor ama o kadar değil tabii. Şu var ki uzun sürede gerçekten sonuç alıyorsunuz, yeter ki sabırlı ve düzenli olun. Genel soruları cevaplayalım:

Evde lazer epilasyon kesin çözüm mü? Hayır.

Evde lazer epilasyon ne kadar etkili? Şöyle 1 sene sonunda falan yüzde 70-80 etkili diyebilirim.

Evde lazer epilasyon güvenli mi? Evet ama doğru kullanın.

Evde lazer epilasyon zararlı mı? Hayır ama hamilelik sürecinde lazer kullanmayın.

Evde lazer epilasyon cihazları fiyatları ne kadar? Benim Philips 900 Lira’ydı.

5 maddede her şeyi cevapladım sanırım. 🙂


Evde lazer epilasyon yorumları böyleydi. Umarım kafanızdaki sorulara yanıt olabilmiştir.

Makalemizi tamamlarken, en çok merak edilen konulardan biri olan Yüze Uygulanabilecek Lazer yazımızın linkini de bırakmak istiyorum.

Ayrıca, yine yüz bölgesinde de uygulanabilen, ince kılları temizleyebilmesi için kullanılan IPL Epilasyon hakkındaki yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yine ince, açık sarı, beyaz, kızıl gibi kılların temizliğine dair İğneli Epilasyon yazımızı da hatırlatmak isterim.

Ev tipi lazer cihazları ve fiyatları… Evde lazer epilasyon aleti yorumları, önerileri, uyarıları…

Epey uzun bir yazı olduğunun farkındayım; ama daha kısa da olamazdı! 🙂 Yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

Hepinizin doğru lazer epilasyon cihazını bulmanız dileklerimle…