Ana sayfa » Genital (Özel) Bölge Lazer Yaptıranlar, Yapılışı, Zararları | Kaç Seansta Biter, Kısırlık Yapar mı?
Lazer Epilasyon

Genital (Özel) Bölge Lazer Yaptıranlar, Yapılışı, Zararları | Kaç Seansta Biter, Kısırlık Yapar mı?

genital bölge lazer yaptıranlar, genital bölge lazer zararları

İçerik

Genital bölge lazer yaptıranlar neler söylüyor? Genital bölge için lazer epilasyon zararlı mı? Özel bölge lazer epilasyon nasıl yapılır, kaç seansta biter, fiyatları?… Anlayacağınız, yine uzun ve ayrıntılı bir makaleye başlıyoruz! 🙂

Lazer epilasyonda genital bölge neresidir?

Öncelikle önemli bir yanlışı düzeltmekte yarar var: Epilasyonda lazer genital bölge neresi! Bikini bölgesiyle karıştırıldığı için, bu konuyu netleştirmek istedim. Lazerli epilasyonda bikini bölgesinin çamaşırın 2 cm. içi ve dışı olduğunu belirtmiştik. Bu durumda lazer uygulamasından bahsederken genital bölgeden kastımız daha iç kısım. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için Lazerli Epilasyonda Bikini Bölgesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Yüz bölgemizle ilgili de ayrıntılı bir yazı hazırlamıştık. İlgili makalemizi de buradan okuyabilirsiniz.

Genital bölge lazer yaptıranlar bölümümüze geçmeden, birkaç önemli başlık açmak istiyorum.

Genital bölge lazer epilasyon yapılışı

Genital bölge lazer epilasyon nasıl yapılır, hatta yapılmalı mıdır!

Evet, genital bölgeye lazer yapımı konusunda bazı çekincelerimiz var. Sebebini biliyoruz: Çok acır mı endişesi. 🙂 Utananlarımız, dini gerekçelerle kararsız olanlarımız da var. Acı konusuna birazdan değineceğim; ama şimdi genital bölge lazer nasıl yapılır, bununla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum.

Hassas bir bölge olduğu için, genital bölge lazer epilasyon öncesi anestezik kremler sürülür, uygulamanız yapılır ve yolcu edilirsiniz! Bu açıdan bikini bölgesinden, aslında diğer bölgelerden de çok farklı sayılmaz. Bunun dışında, genital bölge lazer epilasyona giderken özel bir şey yok; fakat kıllarınızın uzun olmaması gerektiğini hatırlatmalıyım. Uygulamadan 1-2 gün önce jiletle almalısınız. Bu noktada Lazerli Epilasyon Öncesi Jilet yazımıza göz atabilirsiniz.

Gelelim, genital bölge lazer acısı konusuna…

Genital bölgede lazer epilasyon acıtır mı?

Canımız çok tatlı, malum. Hele söz konusu hassas bölgeler olunca…. Peki, genital bölgeye lazer acıtır mı?

Acıtmaz mı! Aynı şeyi bikini bölgesi için de söylemiştim sanırım. “genital bölge acısız lazer” diye hiç boşuna araştırmayın çünkü hangi cihaz olursa olsun, Alexandrite, Diode, hiç fark etmeksizin acıyor. Şunu da söylemekte yarar var: Uyuşturucu kremlerden bahsettim yukarıda, bu da acıyı en aza indiriyor. Yani genital bölge lazer acıtıyor mu, acıtır mı, evet; ama öyle dayanılamayacak da bir durum söz konusu değil; rahat olun. Genital bölge lazer uyuşturucu krem ile koruma altında! 🙂 Özellikle Emla ile… Genital bölge lazer epilasyon Emla ile sorunsuz bir hâle getirilebilir.

Lazer epilasyon genital bölge acısı konusunu netleştirdiğimize göre… Bir diğer başlığımız… Hayır, genital bölge lazer yaptıranlar değil henüz! 🙂

Genital bölge lazer epilasyon kaç seansta biter?

Önemli bir konu daha: Genital bölgede lazer kaç seansta biter? Önemli bir konu çünkü bazı lazer epilasyon merkezleri, bir girince bir daha çıkılamayan yerlerden! 🙂

Özel bölge lazer epilasyon kaç seansta biter diye soranlar için 6-8 desem, sanırım iyi bir haber olabilir. Yine de bu rakamın asgari olduğunu, daha uzun sürebileceğini belirtmek isterim.

Genital bölge lazer epilasyon seans aralıkları da diğer bölgelerden farklı değil. Ortalama 1,5-2 ayda bir girersiniz seansınıza ve yine 1,5-2 yılda epey yol alırsınız. Epey yol; yani kıllarda yüzde 70-80 azalma. Daha fazlası mümkün değil zaten. Genital bölge lazer yaptıranlar da beni doğrulayacaklardır.

Genital bölge lazer ilk seans da önemli bir konu tabii. İlk uygulamadan sonra kızarıklık, kabarma gibi sorunlar gözlemleyenlerin korkmaması gerektiğini belirtelim çünkü bunlar bölgenin vereceği normal tepkilerdir. Uygulamadan yaklaşık 15 gün sonra da kontrol seansına gitmeniz gerekir; böylece dökülme olmayan kıllar da temizlenecektir.

Genital bölge lazerle kaç seansta biter konusunu da açıklığa kavuşturduğumuzu düşünüyorum.

Genital bölge lazer epilasyon ne kadar sürer?

Gözden kaçmaması için bu konuya da ayrı bir başlık açmak istedim. Genital bölge lazer epilasyon kaç dakika sürer acaba, diye soranlar olduğunu tahmin ediyorum. Hem korkudan hem de zaman sıkıntısından mı kaynaklanıyor acaba! 🙂 Genital bölge lazer yaptıranlar ve yorumlar da incelenirse… Evet…

Genital bölge kılları lazer uygulaması ile yaklaşık 15-20 dakikada temizlenebiliyor. Bence uygun bir süre, ne dersiniz?

Bir diğer çok konuşulan konu olan genital bölge lazer epilasyon zararları hakkındaki başlığımızı açabiliriz.

Genital bölgeye lazer epilasyonun zararları var mı, genital bölge lazer tehlikeli mi?

Lazerli epilasyonun zararları, yan etkileri olup olmadığı hep konuşulur, özellikle de genital bölge için. Peki genital bölge lazer epilasyon zararlı mı, genital bölge lazer yan etkileri var mı? Genital bölge lazer yaptıranlar, bu anlamda pek şikâyetçi değiller.Uzmanlara bakarsanız da, hayır! Neden zararlı olmayacağına yönelik de birtakım teknik açıklamalarda bulunuyorlar. Evet, ikna edici açıklamalar bunlar; ama şu da var. Genital bölge zararlı mı derken, kastımız tam olarak nedir?

Özel bölgeye lazer epilasyon zararları ayrıntılı olarak incelenmeli. İlk fırsatta bununla ilgili bir yazı hazırlayacağım. Birkaç kısa bilgi vermek gerekirse;

Genital bölge lazer epilasyon yumurtalıklara zarar verir mi? Hayır.

Genital bölge lazer epilasyon kısırlık yapar mı? Hayır.

Lazer epilasyon his kaybı yapar mı? Hayır.

Erkek genital bölge lazer epilasyon zararları var mıdır? Hayır.

Dikkat: Yukarıdaki sorularınızın cevabına “hayır” diyorum çünkü uzmanlara bu konularda bilimsel olarak ispatlanmış herhangi bir vaka yok. Yine de bazı sonuçların kişiye göre değişebileceğini belirterek mutlaka doktorlarla görüşülmesi gerektiğini söylemek istiyorum.

Hamilelik konusuna da birazdan değineceğim.

Bu maddeleri uzatabiliriz; ama bu makalemiz için bu kadarı yeterli. Özel bölge lazer epilasyon zararları konusunda ispatlanmış herhangi bir şey yok. Güvenli ve emin bir tedavi yöntemi olduğu söylenebilir; ama uzmanlarca uygulanması şartıyla, bunu her yazımda belirtiyorum.

Gelelim, genital bölge lazer epilasyon yan etkileri konusuna. Genital bölge lazer zararı derken kastımız nedir, dedim ya az önce… İşte geçici ve olağan etkilerden bahsediyorsak… Bir bakalım…

Genital bölgede lazer sonrası yanık en sık görülen yan etkilerdendir; ama olmaması gerekir. Merkezimizi ve uzmanımızı iyi seçmeliyiz. Bunun dışında;

Kızarıklık

Kabarma

Kaşıntı

Tahriş gibi geçici yan etkiler gayet normal. Bazı ciltlerde, özellikle koyu ciltlerde renkte açılma ya da koyulaşma gözlemlenebiliyor. Bunlar 5-6 ay içinde kaybolacaktır; ama bazen kalıcı da olabiliyor ne yazık ki.

Yüzeysel kabuklanma da olabilir ki bu da doğru tedavi ile 2 haftada düzelecektir. Olası yan etki ihtimali, deri koyulaştıkça artmaktadır; buna da dikkat etmelisiniz. Ayrıntılı bilgi için Lazer Yan Etkileri ve Zararları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Genital bölge lazer sonrası uygulayabileceğimiz bakım önemlidir. Yatıştırıcı kremlerimiz her zaman hazır olmalı. Sonrası demişken… Haydi, bir başlık daha açalım çünkü bu da çok önemli.

Genital bölge lazer epilasyon sonrası bakım nasıl olmalı?

Yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi, genital bölge lazer epilasyon sonrası kaşıntı, kızarıklık, tahriş gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunları en aza indirgemek için dikkat etmemiz gereken bazı şeyler var. Peki nedir bunlar?

Uygulamadan sonra bölgeyi sakinleştirici krem kullanabilirsiniz.

Uygulamadan hemen sonra sıcak suyla banyo yapmamalısınız.

Sıkı bir çamaşır giymemelisiniz.

Bunlar en önemlileri.

Genital bölge lazer yaptıranlar ve yorumları bölümümüze hızla yaklaşırken!… 🙂 “Genital bölge lazer hamilelik” zararı endişelerine de değinebiliriz artık.

Hamilelikte genital bölge lazer epilasyon zararlı mı?

Bu konuda ispatlanmış herhangi bir şey yok; uzmanlara bakılırsa hiçbir zararı da yok. Ne genital ne de herhangi bir bölgeye yaptırılacak lazerli epilasyonun hamileliğe olumsuz etkisinin olmadığı söyleniyor; ama temkinli olunması da tembihleniyor.

Hamileliğin özellikle ilk 3 ayında lazer epilasyon yasak! 6 ay da ben eklersem!… Şaka bir yana, gebelikte her şeye çok dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatmak isterim. Yediğimiz, içtiğimiz doğrudan bebeğimizi de etkileyeceği için her konuda titiz davranmalıyız.

Yalnız, şunu da belirtmeliyim: Bikini ve genital bölge lazer yaptırırken, karın bölgesindeki uygulamalar da dahil buna, hissedeceğimiz acıdan dolayı doğum sancılarını tetikleyebilir; bu da doğumu biraz erkene çekebilir. Genital bölge lazer acır mı falan derken, acının hamileler için böyle bir anlamı olduğunu da söyleyelim. Genital bölge lazer yaptıranlar, hamilelerden bahsediyorum elbette, uygulamanın böyle bir etkisi olduğunu doğruluyorlar.

Hamilelerde genital bölge lazer sakıncaları araştırmalarımdan öğrendiklerim böyle; sorularınıza yanıt olabildiğini umuyorum. Daha ayrıntılı bilgi için Gebelikte Lazer yazımızı okuyabilirsiniz.

Genital bölge için hangi lazer kullanılır?

Sizce genital bölge için en uygun lazer cihazı hangisidir? Bir fikriniz yok mu? Galiba benim var.

Genital ve bikini bölgesinde en çok tercih edilenin Alexandrite olduğunu biliyorum; kıllar kalın olduğu için, daha iyi sonuç alınabiliyor bu aletle. Acısının da daha az olduğu söyleniyor; ama ben bundan biraz şüpheliyim çünkü söylemler değişkenlik gösteriyor.

Yani, genital bölge Alexandrite lazer ile temizlenebilir mi? Evet; ama genital bölge Diode lazer ile de temizlenebilir. Bu biraz da kişiye, kıl yapısına bağlı.

Genital bölge lazer epilasyon aleti hangisi olabilir, aslında tüm bölgelerimiz için geçerli bu, ayrıntılı bir makale hazırlamıştım; buradan göz atabilirsiniz.

Genital bölge için lazer epilasyon fiyatları konusuna gelelim mi?

Genital bölge lazer epilasyonu fiyatları

Her şey tamam; ama bir konu var ki pek çoğumuzun lazerli epilasyon yaptırmasını engelliyor ya da geciktiriyor. Evet, lazer epilasyon genital bölge seans fiyatları…

İlinize ve merkezinize göre fiyatlar değişecektir; ama ortalama bir rakam vermek istiyorum.

Genital: 150

Bikini: 80

Bikini bölgesini de aradan çıkarmış olalım. Ayrıntılı fiyat tablomuz için Lazer Epilasyonda Seans Fiyatları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Özel bölge lazer epilasyon fiyatları konusuna da değindik. Artık genital bölgeye lazer epilasyon yaptıranların yorumları bölümümüze gelebiliriz. Evet, işte yorumlarıyla genital bölge lazer yaptıranlar…

Genital bölge lazer yaptıranlar ne diyor?


Genital bölge lazer uygulaması yaptıran bir bayan olarak çok memnun olduğumu söyleyebilirim. 1,5 ayda bir seanslarım oldu, 1 seneden fazla gittim. Genital bölge lazer yaptıran iki kişiyi tanıyorum; ikisi de orta yaşlı bayanlar ve uygulamadan memnunlar. Hormonal bir probleminiz yoksa, iyi bir merkezde genital kıl temizliğinizi mutlaka yaptırın. Genital bölge lazer epilasyonu ağrılı mı? Aslında hiç değil ama özel bölge olması dolayısıyla insan başta biraz endişe duyuyor ister istemez.


Genital bölge temizliği lazer ile kusursuz bence. Kıllar tamamen bitmiyor tabii, çok ince kıllar kalıyor. Eğer onları da temizletmek istersem, önümüzdeki 1 yıllık süreçte bazı seanslar uygulanabileceği söylendi. Özel bölgeye lazer zararlı mı diye ben de endişelenmiştim biraz ama iyi ki yaptırmışım. Özel bölge için lazer epilasyon yaşla da ilintili. 39 yaşındayım ve hormonların kıllara etkisi az oluyor. Gençlere göre böyle bir avantajımız var. Sadece 10 dakikada genital bölge temizleniyor.


Lazer tedavisi özel bölge için en etkili yöntemdir. Çünkü o bölgedeki kıllar kalın ve cihazlar neredeyse hepsini temizleyebiliyor. Genital bölgeye lazer yaptıranlar da buna katılacaklardır mutlaka. Zararları konusunda herkes gibi korkmuştum başka. Lazer epilasyon genital bölgeye yapıldığında kısırlık yapar mı falan acaba diye… Ama yapmadığını gördüm. Yine de kişiye göre değişir mi bilmiyorum.


Genital bölgeye lazer yaptırmak sakıncalı mı arkadaşlar? Ama ben farklı anlamda soruyorum. Genital bölge lazer epilasyon caiz mi? Net bir bilgi bulamadım bu konuda. Bir de anlayamadığım şöyle bir şey var: Lazer epilasyonda genital bölge neresi? Genital bölge ile bikini bölgesi arasındaki fark nedir, anlayamadım.


Genital bölge lazer yaptıranlar yardım edebilir mi? Özel bolge lazer kac seans sürüyor. 10 seans falan diyorlar, doğru mu acaba? Genital bölge lazer acıtıyor mu, onu da sormak istiyorum. Acı eşiğim çok düşüktür benim, genitalde nasıl olur, düşünmek bile istemiyorum. Özel bölgeye lazer yaptıranlar bu konularda ne derler? Genital bölge lazer tedavisi için yardıma ve cesarete ihtiyacım var.


Özel bölge lazer epilasyon yaptıranlar var çevremde. Mesela kuzenim geçen yıldan beri devam ediyor, memnun olduğunu biliyorum. Lazer genital bölge kaç seansta biter, net bir şey söylediler mi diye sormuştum. 8-9 seans demişler kuzenim için ve bitme garantisi vermemişler. Hastanede yaptırmıştı sanırım. Genital bölgeye lazer yapmak zararlı mı? Bence hayır. Araştırmalarımın ve çevremin ve genital bölge lazer yaptıranlar ve yorumlarının… Ay… yalancısıyım. 😊


Özel bölgeye lazer epilasyon nasıl yapılır ya? Ben utanıyorum biraz. Önerebileceğiniz bir merkez var mı? Uygulamayı bayanlar yapıyor değil mi? Genital bölgeye lazer tedavisi için kararlıyım ama bazı korkularım da var. Mesela genital bölge lazer acıyor mu, genital bölge için en iyi lazer hangisi? Genelde Alex kullanılıyormuş. Genital bölge lazer epilasyon hissizlik gibi sorunlar yaşatmaz değil mi? Okuyorum böyle şeyler. Son olarak, genital bölge lazer epilasyon kaç para? İstanbul’da genital bölge lazer yaptıranlar söyleyebilirler mi, kampanyalı merkez bilen var mı?


Yüz bölgesi gibi filan değil, genital bölge lazer epilasyon yaptıranlar yüzde doksan memnunlar. O bölgede kıllar kalın olduğu için başarı oranı yüksek. Özel bölgeye lazer yaptırmak zararlı mı diye çok soruluyor ama bizzat doktorum söyledi bana; öyle bir şey yokmuş. Derinin altına, çok derine nüfuz etmiyormuş lazer ışınları. Uzmanlar yaparsa bir şey olmazmış. Özel bölge lazer fiyatları da uygun bence. 8 seans için 750 TL’ye anlaşmıştım geçen sene, devam ediyorum ve memnunum. Özel bölge lazer kaç seans sürecek, bilmiyorum henüz. 2 seansa daha ihtiyacım olabilir. Lazer epilasyon genital bölge temizliği süper. Tüm bayanların, hatta erkeklerin de yaptırması gerekli bence.


Erkeklerde genital bölge lazer epilasyonu zararlı mı? Bayanlarda kısırlık gibi falan herhangi bir sorun olmadığını duydum ama erkeklerde de bir sakıncası yok sanırım. Genital lazer epilasyon ksırlık ve kanser yapar mı? Bekar olup genital bölgeye epilasyon yaptıranlar var mı? Kocamla birlikte düşünüyoruz. Kampanyalı bir merkez araştırıyorum şu sıralar. Özel bölge lazer zararları çok konuşuluyor ama bizim endişemiz biraz daha farklı.  Genital bölge lazer epilasyon utanıyorum desem… Gerçi uygulamayı yapan kişi bir bayan olacaktır ama bu kez de eşim için ne yapacağız? Aynı merkezde erkek uzmanlar da olmalı mutlaka. Erkek genital bölge lazer epilasyon yapan yerler var mı Ankara’da bildiğiniz? Genital bolge lazer ucreti bayan ve erkek için farklı. Bayan 100-150, erkeklere 300 Lira civarı deniyor. Sizde genital bölge lazer ne kadar oldu?


Ben 6 seans için 700 TL’ye anlaştım. İlk seansımdan 15 gün sonra tekrar gittim. 2 ay arayla gelmem söylendi. Şu an çok başarılı gidiyor. Genital bölgeye en uygun lazer Alexandrite lazermiş. Bana da onunla yapılıyor. Daha sonra gerekirse IPL epilasyon de yapılabilirmiş. Genital bölge lazer epilasyon fiyatları görüştüğüm her yerde 150 civarıydı. 7-8 seans üzerinden anlaşınca biraz daha uyguna geliyor. Genital bölge lazer yanığı olur mu diyeydi tek korkum, o konuda da güvence verdiler bana. Alex’in dalga boyu zaten düşükmüş. Genital bölge ütüleme lazer ile de yapılabiliyor ama ben de Alex lazeri istiyordum zaten. Özel bölge lazer nasıl yapılır, acır mı diye merak edenler için söyleyeyim: Uygulamadan yarım saat önce uyuşturucu krem sürüyorlar. Pek bir acı hissetmiyorsunuz. Ben daha önce bacaklarıma da yaptırmıştım. Orası daha çok acımıştı. Acı konusunda deneyimliyim yani. 😊


Genital bölgeye lazer epilasyon nasıl uygulanır, söyleyeyim kızlar. Bölgeye uyuşturucu krem sürülüyor, uygulama da 20 dakika sürüyor. Sonrasında kızarıklık ve kaşıntı oluyor çok ama kremlerle yatıştırabiliyorsunuz. 2 hafta sonra ara seansı oluyor. Dökülmeyen ya da yeni çıkan kılları ara seansta temizletiyorsunuz. Lazer epilasyon özel bölge için Alexandrite olmalı bence ama Diyot lazer de güzel diye duydum. Genital bölge lazer yapımı önemli bir konu sizin anlayacağız. O bölgedeki ince kıllar için iğneli epilasyon da kullanılıyor.


Özel bölge için en iyi epilasyon aleti bence de Alex. Hiç vazgeçmem. Lazer epilasyon genital bölge yanık riski her zaman vardır ama bu risk, Alex ile çok daha az. Lazer epilasyon genital bölge yanması sorunu da olmasa, ki Alex ile bu etki çok daha az, daha rahat edeceğim. Birkaç gün kaşıntı falan oluyor. Epey rahatsız ediyor insanı. Ama temiz ve bakımlı olmak istiyorsak da, yanık dahil olmak üzere lazer epilasyon genital bölge riski göze alınmalı maalesef.


Erkekler için genital bölge lazer epilasyon artık çok yaygın. Erkeklerin de bakımlı ve temiz olması gerekiyor. O yüzden erkek özel bölge epilasyon olmazsa olmaz. Özel bölgeye lazer epilasyon günah mı, caiz mi diye endişe edenler olduğunu duyuyorum. Yok, genital bölge lazer orucu bozar mı filan…  Kadınlarda genital bölge lazer epilasyon, erkeklerde de aynı şekilde gerçi, her şeyden önce temizlikle ilgili. Temizlik de imandan gelir. Genital bölgeye lazerin zararı var mı, pek emin değilim. Sonuçta hassas bölge ve lazer epilasyon erkek genital bölge zararları için kesin bir şey söyleyemem. Ama doktorlar emin konuşuyorlar, ben de güveniyorum onlara. Diode lazer genital bölge için en uygun cihaz dendi bana. Başka cihazlar da vardı gittiğim merkezde. Erkek genital bölge lazer epilasyon fiyatları hakkında da söyleyeyim… Gerçi İstanbul’da biraz pahalı bu işler ama… Her seans için genital bölge lazer epilasyon ücreti 300 Lira. 10 seans için de 2250’ye anlaştım. Umuyorum ki pişman olmam. Son söz: Genital bölge lazer epilasyon erkek kesinlikle elzem.


Genital lazer ben de düşünüyorum ama genital bölge lazer fiyat biraz pahalı. Genital bölge lazer epilasyon şikayet konusu da araştırılmalı. Gideceğiniz merkez hakkına bir memnuniyetsizlik filan var mı diye araştırın mutlaka. Özel, hassas bölge epilasyon aleti doğru belirlenmeli. Bunun için de hastanelere gidin derim. Oralarda ellerinde olan cihazı uygulayan basit uygulamacılar olmaz en azından. Özel bölgeye lazer nasıl yapılır bilmiyorum, bunu araştırma gereği duymadım. Gideceğim doğru bir merkez ya da hastaneye bakıyorum ben.


Buz lazer genital bölge için uygun mu kızlar? En son teknolojiymiş. Onu istiyorum ben. Soğutmalı özelliği sayesin de pek acıtmıyormuş. Bir de şey… genital bölge lazer epilasyon kısırlık yapar mı, yumurtalıklara zararı var mı? Hiçbir şey olmaz, böyle sorun yaşayanlar yok deniyor da… Korkuyorum yine de. Hissizlik falan diyorlar. Yeni evliyim. Lazer epilasyonun yumurtalıklara zararı var mı, yok mu, emin olmadan yaptıramayacağım galiba.


Genital bölge için evde lazer için önerebileceğiniz bir cihaz var mı, arkadaşlar? Kalıcı olmasa da, ev konforunda ve çok daha maliyetsiz bir uygulamayı tercih ediyorum.


Son yorumu buraya özellikle aldım çünkü ev tipi cihazları incelediğim yazımı hatırlatmak istiyorum. İlgilenenler, göz atabilirler: Evde Kullanılacak Ipl Cihazlar

Genital bölge lazer yaptıranlar, yan etkileri, öncesi, sonrası… Fiyatları ve çok daha fazlası… Yorucu ama keyifli bir yazı oldu benim için; umarım sizin için de okuması keyifli olmuştur.

En iyi uzmanlarla karşılaşmanız dileklerimle…

Tuba KARADAG

Lazer epilasyona dair tüm deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum.
Ankara'daki lazer epilasyon merkezlerini mercek altına alıyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum. :)

4 Yorumlar

Yorum göndermek için buraya tıklayın

  • Kızlar ben buz lazere gidiyorum 4 ay bitti acıyor tabii ki de baya ama iyi gidiyor şimdilik 10 seansı bulur dediler bana güvenilir hijyen yüksek yerleri tercih edin baya etki ediyor ben 34 yaşındayım bu yaşlarda daha uzun sürebiliyormuş seansları hormonlar hızlı olduğu için ama memnunun sonuna kadar birde ben her ay düzenli gidiyorum ara vermeden daha etkilisi böyleymiş

  • Selam erkeklerde genital bölge ve popo lazer epilasyon yapılıyor mu? Yapılıyorsa kaç seans sürüyor?

    • Merhaba Alper Bey,
      Erkeklerde de her bölgeye lazer epilasyon uygulaması yapılıyor. Kaç seans süreceği ise kişiye göre değişecektir. Ortalama 6-8 seansa ihtiyacınız olacaktır. Güvenilir bir lazer merkezi ile görüşmenizi öneririm.

  • Merhabalar. Bana açık bir şekilde yardım ederseniz sevinirim. Öncelikle genital bölge ve popo kısmına lazer yaptırmayı düşünüyorum. Ama çekiniyorum. Seans sırasındaki bulunacağım durum beni geriyo maalesef. O an nasıl olunuyo yaşayan var mı. Teşekkürler