Ana sayfa » Remington Lazer Aleti Kullananlar ve Yorumlar | Özel İnceleme
Lazer Epilasyon

Remington Lazer Aleti Kullananlar ve Yorumlar | Özel İnceleme

Remington lazer aleti kullananlar, Remington lazer epilasyon cihazı kullanıcı yorumları

İçerik

Remington lazer aleti kullananlar ne diyor? Remington lazer özellikleri, çeşitleri, fiyatları…

Ev tipi lazerli epilasyon cihazlarını sizler için inceleyeceğimi söylemiştim. Takip edenler bileceklerdir, Philips, Braun, Me Elos gibi çok tutulan markalara yer vermiştim. Şimdi sırada bir diğer çok beğenilen ürün var: Remington light lazer epilasyon cihazı.

Remington lazer epilasyon cihazı kullanıcı yorumları nelerdir diye merak ettiğinizi biliyorum; ama gelin, öncelikle cihazlar ile ilgili bazı genel bilgiler verelim.

Remington lazer epilasyon aleti nasıl?

Remington markasını duymayanımız var mıdır acaba? Özellikle de düzleştirici, maşa gibi saç ürünlerinin çok tutulduğunu biliyoruz.

Peki, Remington lazer epilasyon özellikleri nelerdir? Remington adının hakkını veriyor mu? Dilerseniz hemen şöyle bir bakalım.

Otomatik cilt ton sensörü var. İşte en çok bu özelliği seviyorum.

Kablolu kullanım. Yani, şarj işlemiyle uğraşmıyoruz.

Hassas bölge başlığına sahip. Bu Remington lazer başlığı çok işimize yarayacak. 🙂

Atış sayısı 150.000, ki bu oldukça iyi bir rakam.

Remington lazer kullananlar bu maddelere başka neler ekleyebilir, bilmiyorum ama fiyat-verim analizi yaptığımızda, avantajlı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Remington lazer epilasyon fiyatı konusuna da birazdan değineceğim.

Remington lazer epilasyon makinesi özelliklerine devam edersek, aslında her şeyden önce çok şık bir cihaz olduğunu da eklemek gerekir. Biz bayanların estetiğe ne denli önem verdiği malum. 🙂

Şunu da belirtmek gerekir ki Remington lazer epilasyon cihazı kullanımı da çok önemli. Doğru şekilde kullanmazsak, alacağımız verim de düşecektir.

Uygulamadan önce kıllarınızı jiletlemenizi öneriyorum. Sonra jiletlediğiniz bölgeyi kurulayıp doğru başlıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erkekler için bir uyarıda bulunayım: Bu cihazı yüz bölgenizde kullanmamalısınız. Sonra istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 🙂

Yüz bölgesinden bahsedince, Yüze Uygulanabilecek Lazer Yöntemleri yazımızı da hatırlatmamak olmaz.

Remington lazer epilasyon nasıl kullanılır sorusuna da cevap verebildiğimi umuyorum. Başka sorularınız için yorum yazmaktan çekinmeyin lütfen.

Remington lazer epilasyon fiyatları

Bir ürün ne kadar iyi olursa olsun, fiyat elbette çok önemlidir.

Peki, Remington lazer epilasyon cihazı fiyatı nedir?

Ürünün çeşitleri olduğunu söylemeliyim. Tabii buna göre de fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örneğin, Remington lazer epilasyon 6750, 6780 vs. Özellikleri çok mu değişiyor?

Hayır.

Ülkemizde en çok tutulan cihazın Remington lazer ıpl6750 olduğunu söyleyebilirim. Fiyatlar da 1000-1500 Lira civarı seyrediyor.

Bu ürünü nereden temin edebilirsiniz? En ucuz remington lazer nerede bulunur diyenlere söyleyelim: İnternet üzerindeki satış noktalarından en uygun fiyatlara almanız mümkün. Gittigidiyor, Hepsiburada gibi siteleri hepimiz biliyoruz zaten. Özellikle dönemsel indirimleri takip etmenizi öneriyorum.

Bu arada belirteyim ki ben henüz hiçbir yerden sipariş vermiş değilim. Size de bahsettiğim dört cihaz arasında son kararımı veremedim. Remington ev tipi lazer epilasyon cihazı kullananlar, Philips’te karar kılanlar, tüm bayanlar… Görüşlerinizi bekliyorum. 🙂

Remington lazer epilasyon yorum bölümümüze geldik; ama araya bir şey daha sıkıştırmak istiyorum.  Hadi bu konuya özel bir başlık açalım.

Remington lazer mi Philips mi?

Karşılaştırmalar önemli. Eh, hayat da bir rekabet zaten.

İncelediğim diğer ürünlerden de size kısaca bahsedip link vereceğim.

Philips ev tipi lazer cihazı çok hoşuma gitmişti. 3 çeşidinden bahsetmiştim yazımda. Özellikle de Philips Lumea Sc 1981’i sevmiştim. Çok hafif ve kibar bir alet. Ayrıntılı bilgi için buradan lütfen. 🙂

Braun ’u da çok kullanışlı buldum. Tek başlık ve kesin çözüm.

Bir de çok bilinmeyen bir markayı almıştım listeme: Me Elos.

Hepsi için ayrıntılı bilgi ve yorumlara yer verdim. Seveceğinizi umuyorum.

Remington lazer cihazı mı? Evet, ondan da şimdi bahsediyoruz işte! 🙂

Tamam, Remington lazer epilasyon aleti yorumlar bölümümüze artık gönül rahatlığıyla geçebiliriz.

Remington lazer aleti kullananlar ve yorumlar

Remington ıpl lazer kullanıcı yorumları sizler için özel olarak derlendi. Yani, yorumları çok araştırdım ve biraz da kendi ifadelerimle düzenleyip alıntıladım. Sorularınıza yanıt olacağını umuyorum.


Remington lazer epilatör oldukça etkili. Eşimle birlikte kullanıyoruz. O sadece göğüs kıllarından şikayetçi, bense tüm vücudumdaki kıllardan. Benim 4 seansım bitti. Ciddi bir azalma yok kıllarda fakat sonuçlar benim için tatmin edici.


Yaklaşık 6 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Remington lazer epilasyon aleti yorum isteyenler için söyleyebilirim ki gerçekten iyi bir ürün. Kıllarda şu an yüzde 70 oranında bir azalma sağladım. Ev tipi cihazların en iyi tarafı, randevunuzu kendinizin ayarlıyor olması. 😉 Benim Remington lazer fiyatı 1099 Lira idi. Biraz pahalı ama olsun.


1 aydır Remington lazer kullanan biri olarak söylüyorum, hakikaten çok iyi. Remington lazer kullanici yorumlari inceleyip almıştım ve söylendiği kadar varmış. 3 ayrı başlığı olması bence iyi bir şey. Hassas bölgeler için özel başlık çok işinize yarıyor, canınız neredeyse acımıyor. Ben özellikle yüz bölgem için almıştım ama tüm vücudumda kullanıyorum.  Özel başlık sayesinde Remington lazer genital bölge için de iyi bir iş çıkarıyor.


Remington lazer epilasyon aleti fiyatı benzerlerine göre biraz pahalı olsa da iyi bir ürün olduğunu duyuyorum. Bir arkadaşım kullanıyordu. Ödünç almıştım ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Remington mu Philips mi ya da Remington mu Braun mu diye şüphelerim vardı ama sanırım ben de Remington alacağım.


Remington lazer epilasyon cihazları her zaman en iyisidir. Birçok kişisel bakım ürününü kullanıyorum. Yalnız, 6-7 aydan önce öyle çok çok bir şey beklemeyin. Remington lazer epilasyon cihazı yorum isteyenlere biraz sabır ve istikrar lazım diyebilirim.


Remington lazer epilasyon aleti şikayet var mı diye çok baktım internetten. Bazen başlığında ufak sıkıntılar olabiliyormuş ama garanti kapsamında başvurursanız ürünü kısa sürede yenisiyle değiştiriyorlarmış. Remington lazer zararları diye bir şey de söz konusu değil. Her yönüyle cazip. Remington lazer aleti kullananlar daha iyi bileceklerdir mutlaka.


Arkadaşlar, benim kıllarda dökülme olmadı. 🙁 Remington lazer epilasyon cihazı kullanan var mı, yardımcı olur musunuz lütfen? 1. ve 2. kademede olmak üzere iki kez uygulama yaptım fakat sonuç hüsran. Remington lazer nasıl kullanılır, nerede yanlış yapıyorum sizce?


Remington lazer sınırsız atış yapmıyor. 150.000 atımlık bir performansı var, bu da gerekeni yapıyor zaten.


Lazer epilasyon merkezlerinde 8 seansını harcamış biri olarak yorum yapıyorum. Remington pro laser epilasyon cihazı iyi sonuçlar verecektir. Üçüncü seviyede bile kıllar dökülüyor. TV karşısında hem dizinizi izleyip hem de epilasyon yapabiliyorsunuz. Remington lazer kullanımı da oldukça kolay. Butonu hiç sert değil. Bu da çok iyi.


Remington lazer yorum isteyenler okusun. Daha ilk seansta, 10. günde filan dökülmeler oluyor. Başlarda haftada bir kez yapmalısınız. Uzun vadede işe yarayacağını okudum, umarım öyle olur. 2 sene garantili. Remington’un resmi sitesinden kayıt yaptırırsanız +1 sene daha garantiniz oluyor. Remington lazer epilasyon kullanımı filan da kolay. Bundan iyisi, can sağlığı.


Remington lazer aleti kullananlar ve yorumlar…  Remington lazer epilasyon cihazı nasıl kullanılır, özellikler, fiyatlar… Faydalı bir yazı olduğunu umuyorum.

Philips, Braun gibi lazer aletlerini incelediğimiz yazımızı okumuş muydunuz? Ev Tipi Lazerler

Remington lazer aleti kullananlar ya da kullanmayı düşünenler arasındaysanız, yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler…

Tuba KARADAG

Lazer epilasyona dair tüm deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum.
Ankara'daki lazer epilasyon merkezlerini mercek altına alıyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum. :)

37 Yorumlar

Yorum göndermek için buraya tıklayın

  • Merhaba Zeynep Hanım,
   Remington lazer aleti bikini bölgesi için de kullanılabiliyor. Hassas bölgeler için ürünün özel başlığını tercih etmelisiniz.
   Sevgiler…

   • atış sayısı neye göre belirleniyor. örneğin 150.000 atış kapasitesi olan bir makine 150.000 den sonra çalışmıyor mu yoksa sadece aleti 1 kez şarj ettiğimizde 150.000 atış yapıyor? şarj bittikten sonra bir daha şarj edince tekrar 150.000 atış yapıp bu böyle ömür boyu gidiyor mu?

 • Merhaba Remington ipl ‘genital bölgede kullanmayınız’ yazıyor. Bu konuda iyi bir açıklama yaparsanız çok sevinirim.

  • Merhaba,
   Remington ipl bikini bölgesinde kullanılabiliyor, bunu Remington’un resmi sitesinde de teyit edebilirsiniz ama genital bölge dediğimiz daha iç bölgelerde kullanmayın.

 • Merhaba ben Remington lazer cihazının çilli ve biraz fazla benli bir vücutta kullanılabilirligini sormak isterim

  • Merhaba Eda Hanım,
   Benli ciltlerin de kullanmasında bir sakınca yok ama yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim.
   Sevgiler…

 • Remington ev tipi lazer aleti güzel, memnunum ama çok kötü yakıyor. yanması üç gün geçmedi. sizde de mi böyle oldu arkadaşlar

  • Remington lazer bikini bölgesinde ilk seansta hiç dökülme sağlamadı. kollarım da aynı ama diğer yerlerde oldu. nedendir acaba, yanlış mı kullandım? çok kötü yakıyor düşük seviyede bile ne yapmaliyim?

   • Merhabalar,
    Bazı bölgeler için hassas bölge başlığını kullanmalısınız. Böylece hem daha az acı hissedersiniz hem de etkili sonuç alabilirsiniz.
    Ürününüzün kutusundan çıkan bilgileri inceleyin lütfen.

  • Merhaba, aslında her iki model arasında çok büyük fark yok. Remington 6750 modelinde saklama çantası ve hassas bölge başlığı bulunuyor. Remington 6780’de ise entegrE cilt sensörü mevcuttur. Yani cilt tonuna göre kendini ayarlıyor. Bu açıdan istediğinizi tercih edebilirsiniz ama Türkiye’de 6750 daha çok tercih ediliyor. Sevgiler. 🙂

 • Tuba hanim çok teşekkürler.
  Sanırım bir sorum daha olacak… geçen bir mağazada Phillips lumea mi yoksa remington mu diye sorduğumda, 150 bin atış 7 kişiye yeter diğeri ise 250 bin atış arti olarak değiştirilebilir başlık yani atış bittiğinde değişen başlıklar sil baştan yapabilirsiniz. ayrıca cilt tonu tanıma ve değiştirilebilir başlıklar var dedi. Ve sizce hangisi dermiş gibi suratımiza baktı 😇
  Şimdi sizce remington lazer yana olduğum için soruyorum, öne çıkan ve tercih etmemize destek olacak bir yorum yapar mısınız. NEDEN REMİNGTON ipl lazeri seçmeliyiz?
  Teşekkür ederim

  • Merhaba Eda Hanım, Phillips’te remington da kendini ispatlamış markalardır. Sizin tüyleriniz çok yoğun değilse ve biraz da fiyatı uygun olsun istiyorsanız, remingtonu tercih edebilirsiniz.

 • Ben Remington lazeri almak istiyorum fakat genitale ve popo arasına yapılmamasını anlayamadım. Çünkü diğer epilasyon merkezlerinde oralara atış yapılıyor. Bu cihazların farkı ne ki?

  • Merhaba Sinem Hanım,
   Lazer epilasyon merkezlerinde uygulanan lazer için de hassas bölgeler konusunda dikkatli olunması, işlemin uzman kişilerce yaptırılması önerilir.
   Ev tipi cihazlarda ise uygulamayı kendimiz yapıyoruz ve cihazlar ne kadar güvenli de olsa uzman değiliz.
   Bikini bölgesinde kullanabiliyorsunuz ama bu aletlerin genital bölgede kullanılmaması gerektiği, kullanım talimatında yazıyor.
   Sevgiler…

 • Merhaba ben şok markete gelen remington lazer aletini sormak istiyorum işe yarıyor mu acaba. Fiyatı 600 tl 2 yıl garantili 350.000 atış gücüne sahip 20 dk. Cevap bekliyorum.

 • Merhabalar ben ipl 3500 kullaniyorumda genital bölgeye uygulamayın yazılmış. ben yaptım da bir sorun olur mu? Bide bu lazer hakkında pek bir şey bulamadım da sizce nasıl, etkisi oluyor mu?

  • Merhaba,
   Ev tipi lazer epilasyon cihazlarının özel bölgede kullanılmaması gerekiyor. Bikini bölgesinde kullanabilirsiniz ama daha iç alanda, yani genital bölgede kullanmayın.
   Remington Ipl, güvenilir ve en iyi cihazlardan biridir. Düzenli ve istikrarlı kullanımda sonuç alabileceğinizi düşünüyorum.

 • Merhaba Remington lazer epilasyonum bir anda atış yapmamaya başladı sebebi ne olabilir?

 • Atışları çabuk bitti. Remington lazeri tavsiye etmiyorum 2 yıldır sadece bacaklarıma kullanıyorum tüyler biraz inceldi o kadar tamamen bitmiyor zaten ve ürünün kullanımı hakkında detay verilmiyor bilgiler yetersiz atışlar yetersiz

 • Merhaba. Bende de remington lazer aleti var hangi aralıklarla yapmalıyız haftada bir kez mi

  • Merhaba Rukiye Hanım,
   İlk aylarda haftada bir kez kullanmanız uygundur. Sonrasında kıllar azaldıkça, ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

 • Remington çok fazla acıtıyor yedek başlığıda aldığımda yoktu media marketten almıstım hiç memnun değilim acısını azaltmak için ne yapmalıyım bilmiyorum acıdan dolayı evde yatıyor cihaz kullanamıyorum hassas başlıktada aynı acı olur mu onu nerden temin edebilirim

  • Merhaba Pınar Hanım,
   Ürüne dair gerekli tüm başlık ve diğer malzemelerin elinizde olması lazım zaten. Ayrıca ev tipi cihazların bu denli acıtmıyor olması gerekir. Ürününüzü doğru şekilde kullandığınızdan emin olun lütfen.

 • elimde olması lazımda o kadar para verdim aldım yok denildi yedek başlığı vermediler şimdi tekrar boşuna para verip başlık almakta aramakta istemiyorum hassas başlığında acıyı hafiflettiğine inanmıyorum her serisinde yedek başlık yok mu bu ürünün ben aldığımda özellikle sordum yok diyolar. yedek başlığını nerden bulabilirim?

 • Merhabalar, remington 6250 ıpl de özel başlık var mı acaba? bir de babyliss 6940 e ile remington 6250 ıpl arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

 • Remington ipl 3500 lazerin başlığında çok minik kahve rengi yanık oluştu kullanmaya devam edeyim mi normal mi bu yoksa garantiye mi göndermeliyim

  • Cihazın uygulamasını etkileyen bir durum değilse sorun olduğunu düşünmüyorum ama yine de içinizin rahat etmesi için yetkili servisle iletişim kurmanızı öneririm.

 • İyi sonuç alıyorum ama kıllar tekrar çıkar diye korkuyorum 🙁 Umarım böyle devam eder ya

 • Merhabalar atış sayısı bitince atış yükleme mi yapılıyor yoksa yedek ampul mü alınması gerekiyor internetten bakıyorum fakat herhangibir sonuca ulaşamadım